Díky Requestoru jsme zkrátili čekací dobu zákazníků v kritických situacích

23 října 2020 • Requestor Technologies

Významné finanční společnosti vyžadují rychlý a stabilní zákaznický servis. Díky implementaci Requestoru švédská firma zkrátila čekací dobu klientů v kritických situacích a zlepšila interní komunikaci v rámci týmu.

Jejich klienty jsou přední finanční instituce, které mají vysoké požadavky na jak produkt, tak i navazující zákaznickou podporu. Švédská společnost proto hledala kvalitní helpdesk s konkrétními funkcemi, neboť předchozí nástroj nesplňoval jejich požadavek na interní komentáře.

“Requestor firmě nabídl stabilní helpdesk řešení včetně funkce interních komentářů, což byl pro firmu klíčový prvek v rámci interních procesů,” popisuje Lukáš Vysloužil, CEO Requestor Technologies.

 

Více informací v jednom tiketu

Společnost implementovala hostovanou cloudovou verzi Requestoru, která nevyžaduje vlastní server ani vysoké vstupní náklady. Nový systém jim pomohl zlepšit komunikaci jak vůči klientům, tak i v rámci firmy, především díky tomu, že do jednoho tiketu mohli nyní řešitelé vložit více informací.

 

Rychlejší interní komunikace

“Další výhodou byla možnost využívání štítků s libovolným textem, což umožnilo rychleji vidět, v jaké fázi se tiket nachází a jaké budou následující kroky,” popisuje vedoucí, která má ve firmě na starosti klientský management.

“Systém je uživatelsky přívětivý a jednoduchý na pochopení, jak pro klienty, tak pro interní zaměstnance.”

Firma Requestor využivá pro zákaznický servis, vývojový tým, produktový tým i tým obchodních analytiků. “Systém je uživatelsky přívětivý a jednoduchý na pochopení, jak pro klienty, tak pro interní zaměstnance,” dodává.

 

Kratší čekací doba v kritických situacích

V neposlední řadě Requestor zkrátil čekací dobu klientů, kteří řeší urgentní záležitosti, díky tomu, že tým podpory dostává notifikace jak v systému, tak i e-mailem.

“Ať už jsme měli jakýkoliv problém, vždy se nám ze strany Requestoru dostalo rychlé podpory.”

“Jsme spokojení jak s firmou samotnou, tak i s helpdeskem, který Requestor dodává. Klienty jsme již několik let a nikdy jsme nezažili zklamání.  Ať už jsme měli jakýkoliv problém, vždy se nám ze strany Requestoru dostalo rychlé podpory,” uzavírá vedoucí klientského managementu.

 

Konkrétní jméno firmy není zmíněno v rámci dodržení vnitřní politiky společnosti. Pokud byste se o případové studii chtějí dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat a my vám poskytneme další informace.