Přehled funkcí

Integrace

Propojte Requestor snadno a rychle s dalšími aplikacemi.

Active Directory

Requestor plně podporuje jeden z nejrozšířenějších způsobů pro správu uživatelů. Centrální správa uživatelů na jednom místě přináší významnou úsporu času. Requestor v pravidelných intervalech synchronizuje všechny důležité údaje a informace. Pro zvýšení komfortu je možné využít integrované přihlášení (není nutné zadávat přihlašovací údaje). Requestor můžete propojit s AD, ale zároveň nepřijdete o možnost ukládat uživatele do interní databáze a provozovat scénář, kdy např. zaměstnanci jsou v AD a zákazníci v interní databázi Requestoru.

API

Prostřednictvím Requestor API lze automaticky přenášet data oběma směry. Requestor tak můžete propojit třeba s CRM, e-shopem, objednávkovým systémem, ERP systémem a řadou dalších aplikací.

Salesforce

Využijte možnost propojit Requestor s populární platformou pro správu vztahů se zákazníky. Přímo v Requestoru si můžete zobrazit informace o vašich zákaznících ze Salesforce.

Dokumenty

Propojte Requestor s úložišti jako je Google Drive, Microsoft OneDrive nebo DropBox a využívejte sdílené dokumenty při práci s požadavky.

Vyzkoušet Requestor

Vyzkoušejte si ihned Requestor měsíc zdarma v našem cloud prostředí nebo na vašem serveru.

Vyzkoušet

On-line ukázka

Náš odborník vám v on-line ukázce představí všechny funkce, které vás v Requestoru zajímají.

Naplánovat ukázku
Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Requestor Technologies
# # # #

© Copyright 2019 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved