Přehled funkcí

Inventář

Poskytuje komplexní a univerzální prostředí pro správu majetku nebo libovolných zařízení ke kterým se mohou vztahovat požadavky uživatelů.

Vlastní kategorie

Nadefinujte vlastní typ kategorie pro zařízení, která potřebujete evidovat nebo využijte připravené kategorie pro IT zařízení a software. Každá kategorie může obsahovat libovolné položky přesně podle typu zařízení, které potřebujete evidovat. Díky univerzálnosti celého řešení je možné evidovat jakékoliv zařízení nebo věc, ke kterým se mohu vztahovat požadavky uživatelů.

Vztahy

Každá evidovaná položka v inventáři může být provázaná s jinou položkou. Pomocí definovaných vztahů je možné ihned zjišťovat dopad a vliv pokud uživatelé označí jednu z položek, ve svém požadavku, jako problematickou. Vztahy mezi položkami je možné vizuálně zobrazit a posoudit tak přehledně jednotlivé závislosti.

Audit položek

Každá položka v inventáři je pod pečlivým dohledem. Vždy máte ucelený přehled o provedených změnách, včetně autora změny, časové informace a obsahu změny.

Integrace

Napojte inventář na váš SW pro sledování změn ve vaší firemní sítí a synchronizujete automaticky informace o hardware i software do Requestoru. Položky je možné také jednoduše importovat s podporou detekce změn nebo využít pro import do inventáře Requestor API.

Vyzkoušet Requestor

Vyzkoušejte si ihned Requestor měsíc zdarma v našem cloud prostředí nebo na vašem serveru.

Vyzkoušet

On-line ukázka

Náš odborník vám v on-line ukázce představí všechny funkce, které vás v Requestoru zajímají.

Naplánovat ukázku
Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Requestor Technologies
# # # #

© Copyright 2019 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved