Přehled funkcí

Plocha

Intuitivní a přizpůsobitelné prostředí, které poskytuje v reálném čase jasný přehled o tom, co se aktuálně děje s požadavky. Získejte kompletní přehled nad požadavky v Requestoru na jednom místě.

V reálném čase

Vytvořením pohledu nad požadavky získáte požadovanou informaci (sumaci), kterou můžete zobrazit jako kartu na ploše s vlastní barvou a pozicí. Všechny ukazatele a hodnoty se mění v reálném čase. Pokud se jakákoliv hodnota změní, plocha vizuálně na změnu reaguje. V každý okamžik máte vše pod kontrolou.

Přehledné uspořádání

Uspořádejte si jednotlivé karty tak, jak vám nejlépe vyhovuje a vytvořte si pracovní prostor pro maximální pohodlí. Plně přizpůsobitelná plocha urychleje práci s důležitými informacemi. Plocha pomáhá zvyšovat produktivitu a zrychluje práci s požadavky. Kliknutím na kartu se přímo dostanete k informaci, kterou potřebujete. Zobrazte si veškeré informace pomocí funkce “full-screen”na sdílený monitor a mějte vždy vše pod kontrolou.

Poznámky

Umístěte si kamkoliv na plochu štítek pro poznámky (“sticky notes”) a zaznamenejte si libovolný text. Na plochu může být umístěn libovolný počet poznámek. Pro přehlednost můžete opatřit každou poznámku jinou barvou.

Vyzkoušet Requestor

Vyzkoušejte si ihned Requestor měsíc zdarma v našem cloud prostředí nebo na vašem serveru.

Vyzkoušet

On-line ukázka

Náš odborník vám v on-line ukázce představí všechny funkce, které vás v Requestoru zajímají.

Naplánovat ukázku
Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Requestor Technologies
# # # #

© Copyright 2019 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved