Patria Finance využívá Requestor

30 května 2016 • Requestor Technologies

Finanční skupina Patria se stala dalším z řady náročných zákazníků, kteří se rozhodli využívat Requestor pro správu a řízení požadavků zaměstnanců i zákazníků.

Po náročném výběru a zkušebním období se stal Requestor hlavním nástrojem pro správu a řízení všech interních požadavků několika stovek zaměstnanců ve společnosti Patria Finance. V další etapě se počítá s využitím Requestoru po klíčové zákazníky a propojení se společnostmi ve skupině.

 

Společnost Patria Finance, a.s. (“Patria”) byla založena v roce 1994 jako první investiční banka v České republice. Patria je členem skupiny KBC Group, která patří mezi největší a nejsilnější finanční skupiny v Evropě. Jediným akcionářem Patrie je Československá obchodní banka, a.s.

Requestor Technologies s.r.o. je  inovátorem v oblasti aplikací pro spolupráci a řízení, které pomáhají ve společnostech všech velikostí s optimalizací provozu a zvyšování spokojenosti zaměstnanců i zákazníků

Requestor Novinky

Sledujte zajímavosti a pravidelné aktuality z dění v Requestor Technologies na jednom místě.

Oblíbené články
24 října 2016 • Requestor Technologies

Měření spokojenosti pomocí dotazníkových šetření nebo jednoduchých symbolů – to je hlavní novinka, kterou přináší podzimní aktualizace Requestoru. Udržet si spokojené zákazníky nebo zaměstnance teď pro vás bude ještě jednodušší než kdykoliv dříve.

25 února 2016 • Requestor Technologies

15 nových funkcí a 10 vylepšení najdete v Requestoru 3.0.

23 května 2016 • Requestor Technologies

Květnová aktulizace Requestoru přináší další vylepšení emailové komunikace a Requestor Mobile pro iOS.

Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Requestor Technologies
# # # #

© Copyright 2019 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved