Requestor 3.2

23 května 2016 • Requestor Technologies

Květnová aktulizace Requestoru přináší další vylepšení emailové komunikace a Requestor Mobile pro iOS.

Emailová komunikace

Pokud potřebujete (z pozice operátora) oslovit uživatele pomocí emailu, například z důvodů odeslání informace o údržbě, obchodní nabídky, zjištění stavu atd., je možné využít novou záložku Email při zadávání nového požadavku. Po výběru schránky, ze které bude email odeslán, zadání emailu (nemusí existovat v Requestoru) a služby bude email odeslán uživateli a zaznamenám jako požadavek. Pokud uživatel na email odpoví, odpověď se zaznamená jako komentář v požadavku. V případě další komunikace v požadavku obdrží uživatel odpověď na svou email adresu.

email_insert

 

Štítky zákazníků

Štítky, které jsou určeny pro zákazníky, můžete využít pro tříděním nebo segmentací společností a uživatelů. (VIP, atd.) Štítky mohou připravit administrátoři nebo je přímo vkládat, v modulu Zákazníci, u jednotlivých uživatelů a společností operátoři. Štítky zákazníků je možné využívat jako podmínky v pohledech.

customer_tags

company_detail

Box zadavatel

V detailu požadavku je nově k dispozici řešitelům požadavků box Zadavatel. Box obsahuje základní údaje o zadavateli (uživatel + společnost). Pomocí ikony vedle uživatele nebo společnosti je možné zobrazit si, uvnitř požadavku, okno s detailem uživatele nebo společnosti a provést úpravu údajů. Další možností je pak zobrazení všech požadavků, které vložil uživatel nebo mají vazbu na uvedenou společnost bez nutnosti opustit detail požadavku.

box

Requestor Mobile pro iOS

Pokud jste uživatelem mobilního telefonu iPhone nebo tabletu iPad, můžete si stáhnout Requestor pro iOS. Odkaz ke stažení je zde.

badge_appstore-lrg

Vylepšení

  • Podpora více telefonních kontaktů i jednotlivých uživatelů
  • Mazání uživatelů, kteří čekají na schválení
  • Optimalizace rychlosti načítání požadavků
Requestor Novinky

Sledujte zajímavosti a pravidelné aktuality z dění v Requestor Technologies na jednom místě.

Oblíbené články
24 října 2016 • Requestor Technologies

Měření spokojenosti pomocí dotazníkových šetření nebo jednoduchých symbolů – to je hlavní novinka, kterou přináší podzimní aktualizace Requestoru. Udržet si spokojené zákazníky nebo zaměstnance teď pro vás bude ještě jednodušší než kdykoliv dříve.

25 února 2016 • Requestor Technologies

15 nových funkcí a 10 vylepšení najdete v Requestoru 3.0.

23 května 2016 • Requestor Technologies

Květnová aktulizace Requestoru přináší další vylepšení emailové komunikace a Requestor Mobile pro iOS.

Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Vyzkoušet Requestor
Requestor Technologies
# #

© Copyright 2020 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved