Requestor 4.4

31 července 2019 • Requestor Technologies

Přehled novinek Requestor 4.4 – zcela nové moduly, mnoho vylepšení a nové úrovně zabezpečení.

Interní komentáře

Nové nastavení na službě (Detail služby / Možnosti / Interní komentáře) přináší volitelně možnost  zobrazit interní komentáře pouze operátorům z dané služby.

Přístupy k službám

Nová funkce (Detail služby / Přístupy) umožní zobrazit vztahy jednotlivých operátorů (řešitelů) k službám. Přístupy k službám ukazují, v jakých službách má operátor právo prohlížet, řešit, vkládat, členství ve skupinách atp.

Skupiny zákazníků

Nová funkce (Zákazníci / Oprávnění operátorů k společnostem)  umožní seskupovat společnosti do skupin  a tyto skupiny pak přiřazovat na službách.

Oprávnění operátorů k společnostem

Nová funkce (Zákazníci / Oprávnění operátorů k společnostem) umožní zobrazit vybrané společnosti pouze vybraným operátorům. Po zapnutí funkcionality se operátoři  nedostanu k společnostem (včetně jejich uživatelů) na které nemají práva.

Messenger

Nový modul Requestor Messenger je interní komunikátor, který umožní rychlou komunikaci mezi operátory formu chatu nebo hlasu a videa. Messenger umožňuje získat informace zda je operátor online, prohledávat komunikaci, dále poskytuje, pomocí desktop notifikací a zvukových notifikací, okamžité informace o nových zprávách atd.

Emailová komunikace

Vylepšení emailové komunikace

  • V případě volitelného přidávání historie zpráv (Administrace / Příchozí emaily / Úprava) je nově historie tvořena vždy z posledního emailu. Pokud je editována historie při tvorbě odpovědi, v následujících odpovědích by byla je upravená historie zachována.
  • V detailu tiketu, pokud je konkrétní zpráva z emailu, je nově tl. Odpovědět. Po kliknutí na něj se předchystá jako historie pouze ze zprávy, kde jsem kliknul na Odpovědět. Ikona Odpovědět je dostupná jen u emailových zpráv od zadavatele požadavku
  • Tlačítko Citace není dostupné pro emailové zprávy, ale pouze pro interní komentáře v požadavku.
  • Příchozí email v plain/text formátu má nyní detekci URL a následně zobrazení

Email aliasy

Nová funkcionalita příchozí emailové schránky (Administrace / Příchozí emaily) umožní přidat k emailové schránky volitelně její aliasy. Pokud je email odeslán na adresu aliasu, je pak alias použitý pro odeslání zprávy z Requestoru.

Výběr domény

Pokud je Requestor nakonfigurovaný pro provoz více AD domén, je nově možné doménu, v přihlašovacích dialogu zvolit bez nutnosti psát ji před přihlašovací jméno.

Více podpisů pro emailovou komunikaci

Nová funkcionalita umožňuje v profilu uživatele/operátora definovat více podpisů, které je možné využít v emailové komunikaci se zadavatelem požadavku. V nastavení podpisu je možné učit, dle emailové schránky, automatické vložení podpisu.

IP WhiteList

Nový modul (Security / IP WhiteList)  umožňuje omezit přístup do Requestoru na uživatele pouze z povolených IP adres. Jakmile je modul aktivovaný, mohou se k Requestoru přihlásit už jen uživatelů z definovaných IP adres. V nastavení modulu je možné upřesnit, zda se přístup týká celého Requestoru nebo jen přihlášení a dále určit, zda se týká všech uživatelů nebo pouze operátorů.

IP BlackList

Nový modul (Security / IP BlackList) umožňuje blokovat přístup k Requestoru z definovaných IP adres. Jakmile je IP adresa umístěna na blacklist, uživatel z definované IP se k Requestoru již nedostane.

Politika hesel

Zcela přepracovaný modul (Security / Politika hesel) umožňuje uživatelům Requestoru nastavit různé úrovně zabezpečení hesla. Je možné volit mezi přednastavenou výchozí politikou nebo zvolit přednastavenou pokročilou politiku, která klade na podou hesla vyšší nároky. Je možné si také vytvořit vlastní politiku hesla, které má velmi pokročilé možnosti jako jsou určení doby platnosti hesla, odlišnost od předchozího hesla atd.

Dvoufaktorové ověřování

Nový modul (Security / Dvoufaktorové ověřování)  dvoufaktorové ověřování je přidaný stupeň zabezpečení vašeho účtu v Requestoru, který má zajistit, aby se k vašemu účtu nedostal nikdo jiný než vy, a to ani kdyby znal heslo. Po aktivaci dvoufaktorového ověřování bude uživatel po zadání přihlašovacího jména a hesla do Requestoru vyzván k vložení šesticiferného ověřovací kódu, který se mu zobrazí  v aplikaci na jeho mobilním telefonu.

Seznamy uživatelů

V seznam se uživateli je nově zobrazena, pomocí ikony, zda se jedná o uživatele, který pochází z Active Directory nebo je uložen v Requestoru.

Pozvánky

V případě vyhledávání uživatele pro vytvoření pozvánky do požadavku je nově k dispozici více informací o uživateli (email, role, atp).

Automatizace

Akce označit požadavek jako SPAM, může přidat uživatele na SPAM BlackList.

API

Rozšíření

  • Možnost vložit Poznámku k požadavku.
  • Změna zadavatele požadavku.

Export uživatelů do CSV

Rozšíření podporu exportu sloupce se společností.

Komentář v požadavku

Při psaní komentáře je nově dostupná ikona pro rychlé smazání aktuálního textu a dále ikona informující o uložení rozepsaného komentáře.

Requestor Novinky

Sledujte zajímavosti a pravidelné aktuality z dění v Requestor Technologies na jednom místě.

Oblíbené články
24 října 2016 • Requestor Technologies

Měření spokojenosti pomocí dotazníkových šetření nebo jednoduchých symbolů – to je hlavní novinka, kterou přináší podzimní aktualizace Requestoru. Udržet si spokojené zákazníky nebo zaměstnance teď pro vás bude ještě jednodušší než kdykoliv dříve.

25 února 2016 • Requestor Technologies

15 nových funkcí a 10 vylepšení najdete v Requestoru 3.0.

23 května 2016 • Requestor Technologies

Květnová aktulizace Requestoru přináší další vylepšení emailové komunikace a Requestor Mobile pro iOS.

Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Vyzkoušet Requestor
Requestor Technologies
# #

© Copyright 2020 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved