Requestor díky propojení s Power BI pomáhá firmě Edenred

18 listopadu 2016 • Requestor Technologies

Až 500 požadavků denně musí vyřešit operátoři společnosti Edenred – nadnárodní firmy zabývající se správou stravenek a dalších zaměstnaneckých benefitů. Díky Requestoru a možnosti jej snadno propojit s nástrojem Microsoft Power BI teď manažeři Edenredu ušetří spoustu času: všechny potřebné reporty sledují a vyhodnocují na jediném místě.

Značky Edenred a Requestor spolupracují už od roku 2014. Díky letošní novince – možnosti snadného propojení Requestoru s Power BI – má teď společnost Edenred z Requestoru ještě větší užitek. O co jde?

Všechna data na jediném místě

Power BI je bezplatná on-line platforma od Microsoftu, která slouží k centrálnímu monitoringu dat. Jestliže manažer firmy potřebuje sledovat obrat firmy, výkon marketingu, produktivitu zaměstnanců, prodeje zboží, vývoj poptávek i práci zákaznického oddělení, musí se dívat do několika různých systémů.

Power BI však lze s většinou těchto systémů propojit – a manažer pak veškeré výsledky vidí na jednom jediném místě.

Requestor nově patří mezi řešení, která lze s Power BI snadno propojit. Nové rozšíření totiž umožňuje s Power BI snadno komunikovat. “Celé propojení trvá jen pár minut a následně už pracujete pouze v rozhraní Power BI. V rámci aktualizace systému je dostupné všem našim uživatelům,” říká Lukáš Vysloužil z Requestor Technologies.

Z dat, která vám z Requestoru do Power BI proudí, si sestavíte reporty dle vlastního uvážení – třeba Edenred vyžadoval 6 specifických reportů. Mimo jiné vytížení zákaznického centra, monitoring SLA nebo vytížení jednotlivých členů týmů. Technický tým Requestoru mu je připravil, na dalších už Edenred pracuje sám.

“Díky propojení Requestoru  a Power BI jsme získali mocné řešení, které nám umožňuje efektivní řízení firemního provozu. Tým Requestoru dokáže rychle rozvíjet reporty přesně dle požadavků managementu. Toho si velmi ceníme,“ uvádí CIO společnosti Edenred Pavel Drexler.

Propojení s Power BI jako základní funkce

Spojení Requestor + Power BI posunulo možnosti Requestoru na novou, vyšší úroveň.

Firmy využívající Power BI mohou svůj nástroj rozšířit o velmi užitečné reporty s výsledky z helpdesk nebo servicedesk scénářů, které v Requestoru provozují. A manažeři firem využívajících Requestor získají zcela nové možnosti reportingu takřka bez omezení.

Pokud totiž zákazník vyžaduje reporty na míru, může si je dle libosti přímo v Power BI vytvořit. Ať už ve spolupráci vlastním vývojovým oddělením nebo technickým oddělením Requestoru, které svým klientům nabízí i bezplatné konzultace.

Líbí se vám napojení Requestoru na Power BI? Využili byste takové řešení i pro svou firmu? Dejte nám vědět na Twitteru či LinkedInu.