Requestor Professional Services

Realizujeme funkční a spolehlivá help desk a service desk řešení pro poskytování kvalitních služeb spojených s uživatelským zážitkem vašim zákazníkům i zaměstnancům s důrazem na vysokou mírou inovací a prvotřídní kvalitu.

Proč zvolit Requestor Professional Services?

Díky naší dlouholeté specializaci na vývoj help desk / service desk řešení a velkému množství implementací Requestoru ve společnostech všech velikostí, jsme experti na danou problematiku. Professional Services v sobě zahrnují řadu služeb, kteří vám pomohou s realizací požadovaného help desk nebo service desk scénáře přesně dle vašich představ a obchodních cílů vaší společnosti.

Přehled poskytovaných služeb

Konzultace

Konzultace

Formou konzultací, společně s vámi, důkladně prozkoumáme vaše konkretní požadavky na scénář, který potřebujete pomocí aplikace realizovat.

Více informací
Prezentace

Prezentace

Na základě vašich požadavků představíme Requestoru a jeho možnosti pro splnění vámi požadovaného scénáře použití.

Více informací
Přizpůsobení

Přizpůsobení

Nasloucháme vašim potřebám a rozumíme tomu, že každé firemní prostředí může být odlišné a přinášet tak spoustu specifických požadavků.

Více informací
Konfigurace

Konfigurace

Naši zkušení experti Vám navrhnou nebo doporučí případně, ve spolupráci s vámi, provedou vhodné nastavení konfigurace Requestoru přímo v aplikaci.

Více informací
Instalace

Instalace

Naši techničtí pracovníci zajistí on-line nebo off-line instalaci Requestoru na váš server nebo cloud prostředí během velmi krátké doby.

Více informací
Rozvoj

Rozvoj

Rozumíme tomu, že vaše společnost se stále rozvíjí a mění se tak logicky v čase její požadavky, na které je třeba flexibilně reagovat.

Více informací
Migrace

Migrace

Pokud vaše společnost potřebuje převést data z libovolných aplikací do Requestoru, postaráme se o bezpečný převod vašich dat.

Více informací
Podpora

Podpora

Pokud vaše společnosti provozuje Requestor jako zásadní systém pro svoje interní i externí zákazníky je možné rozšířit standardní podporu.

Více informací
Školení

Školení

Ušetříme vám cenný čas při seznamování s Requestorem pomocí školení, které vás naučí systém rychle využívat včetně mnoha tipů a triků.

Více informací
Reporting

Reporting

Pomocí Business Intelligence (BI) aplikace zobrazíme všechny informace na jednom místě. Navrhneme a vytvoříme  reporty a dashboardy.

Více informací
Kontaktujte nás

Pro víc informací, jak mohou být Requestor Profesional Services využity ve vaší společnosti kontaktujte obchodní tým na sales@requestor.com nebo vyplňte následný kontaktní formuář a my se vám rádi ozveme.

Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.