Vysoká flexibilita nastavení

Requestor přináší svým uživatelům vysokou flexibilutu v nastavení pro tvorbu požadovaného help desk / service desk prostředí, které odpovídá interním požadavkům společnosti. Ať je Requestor provozován v Cloudu nebo na vlastním serveru, vždy nabízí stejnou úroveň funkčnosti stabilitu a bezpečnost.

#

Snadné přizpůsobení

Cílem Requestoru je poskytovat systém, který je plně v souladu s podnikáním vaší společnosti. Nezáleží na velikosti společnosti ani oblasti podnikání. Každý zákazník má k dispozici vždy kompletní funkcionalitu Requestoru s vysokou mírou přizpůsobení. Nemusíte se přizpůsobovat aplikaci, Requestor se snadno přizpůsobí vám a pomůže naplnit vaši vizi.

#

Rychlá implementace

Requestor můžete nasadit přesně dle vašich podmínek a požadavků. Pokud potřebujete řešení typu Cloud nebo potřebujete Requestor instalovat uvnitř v naší společnosti a mít tak vše, z jakýchkoliv důvodů, pod vlastní kontrolou, nenarazíte na žádné překážky.

#

Neustálý rozvoj

Requestor se vám bude neustále zdokonolovat. Každý měsíc přináší vývojový tým aktualizace, které vždy obsahují nové inovativní funkce a řadu nápadů na vylepšení. Náš tým exportů je připraven s vámi kdykoliv diskutovat vaše požadavky a přeměnit je, v krátkém časovém úseku, v nové funkce a možnosti Requestoru.

#

Výkonné automatizace

Výkonnné pracovní nástroje v Requestoru vám umožní automatizovat a optimalizovat i ty nejsložitější postupy a zvyšovat tak spokojenost uživatelů, produktivitu a snižovat provozní náklady.

Requestor Technologies je  inovátorem v oblasti aplikací pro spolupráci a řízení, které pomáhají ve společnostech všech velikostí s optimalizací provozu a zvyšování spokojenosti zaměstnanců i zákazníků.

Vyzkoušet Requestor

Vyzkoušejte si ihned Requestor měsíc zdarma v našem cloud prostředí nebo na vašem serveru.

Vyzkoušet

On-line ukázka

Náš odborník vám v on-line ukázce představí všechny funkce, které vás v Requestoru zajímají.

Naplánovat ukázku
Kontakty

Naši experti se vám rádi budou věnovat a Requestor vám představí.

Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Requestor Technologies
# # # #

© Copyright 2019 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved