Řešení navrhnuté jako vše v jednom

Requestor vyvíjíme na základě dlouholetých zkušeností, které jsme získali a stále získáváme implementací HELP DESK a SERVICE  DESK řešení v korporátním segmentu i v prostředí menších a středních společností. Našim záměrem je dodávat jedno řešení se širokou škálu možností nasazení, které obsahuje všechny dostupné funkce na jednom místě, je snadno rozšiřitelné, stále se zlepšuje a je možné jej integrovat do dalších aplikací.

#

Neustálé inovace

Requestor je navržen tak, aby podporoval snadnou implementaci inovativním postupů a nové funkcionality. Veškeré změny je schopen v krátkém časovém období a vysokou stabilitou doručit svým svým zákazníkům.

#
#

Vysoká flexibilita

Requestor nabízí širokou škálu možností nasazení v cloud prostředí nebo vlastním serveru. Requestor je vysoce přizpůsobitelný velkému množství scénářům použití a je založen na moderních a bezpečných technologiích.

Více informací
#
#

Rostoucí hodnota

Requestor nabízí inovativní, maximálně flexibilní a cenově dostupné řešení na trhu. Hodnota Requestoru vzrůstá s jeho schopností se stále zdokonalovat prostřednictvím aktualizací a reagovat tak na měnící se potřeby všech společností všech velikostí.

#

Systém na míru vašim potřebám

Každé firemní prostředí může být odlišné. Kouzlo Requestoru je v možnosti jeho individuálních nastavení a úpravách pro vaše potřeby.

Vyzkoušet Requestor

Vyzkoušejte si ihned Requestor měsíc zdarma v našem cloud prostředí nebo na vašem serveru.

Vyzkoušet

On-line ukázka

Náš odborník vám v on-line ukázce představí všechny funkce, které vás v Requestoru zajímají.

Naplánovat ukázku
Kontakty

Naši experti se vám rádi budou věnovat a Requestor vám představí.

Máte dotaz? Napište nám - odpovíme do 24 hod.

Requestor Technologies
# # # #

© Copyright 2019 Requestor Technologies s.r.o. All Rights Reserved